Military Number of items: 177
2858354
17171
438
Military
Other collectibles
Katonaportrék (Horthy-korszak), egyikükön bajonettel, 2 db üvegnegatív, 9x6,5 cm
1 400 HUF
2858373
17172
438
Military
Other collectibles
Leventeportré (zenész / kórustag), 1 db üvegnegatív, 9x6 cm
1 400 HUF
2858381
17173
438
Military
Other collectibles
Leventeportré (a vállapon jelzéssel), 1 db üvegnegatív, 9x6 cm
1 400 HUF
2858385
17174
438
Military
Other collectibles
Német (Wehrmacht) katona kitüntetéssel, 1 db üvegnegatív, 9x6,5 cm
1 400 HUF
2858389
17175
438
Military
Other collectibles
Német (Wehrmacht) katona, kitüntetéssel / jelvénnyel, 1 db üvegnegatív, 9x6,5 cm
1 400 HUF
2859109
17176
438
Military
Other collectibles
1900 Szarajevó, Zulawszky Béla (1869-1914) főhadnagy részére kiállított születési anyakönyvi kivonat / keresztlevél, német nyelvű, "K.u.K. Militär-Pfarramt des Seelsorge-Bezirkes von Sarajevo" bélyegzéssel, 1 Kruna okmánybélyeggel. Sérült, javított, 33,5x20,5 cm (Zulawszky Béla a cs. és kir. 38. számú báró Mollináry gyalogezred tisztje, valamint olimpiai ezüstérmes vívó volt; 1914-ben egy hercegov...
1 200 HUF
2861528
17177
438
Military
Other collectibles
75 éves a Magyar Légierő 1938-2013, repülőgép- és helikopter típusokat bemutató, nagyméretű plakát táblára kasírozva, Bp.,HM Zrínyi Térképészeti Kft., jó állapotban, 66x115 cm
6 000 HUF
2861542
17178
438
Military
Other collectibles
Páncélozott harcjárművek a Magyar Haderőben 1920-2016, nagyméretű plakát táblára kasírozva, Bp.,HM Zrínyi, jó állapotban, 79x116 cm
6 000 HUF
2861553
17179
438
Military
Other collectibles
Hadihajók a magyar történelemben a XIX. századtól napjainkig: Folyami hadihajók (XVI-XXI. század) és Tengeri hadihajók (1914-1918, 1942-1945), nagyméretű plakát táblára kasírozva, Bp.,HM Zrínyi, jó állapotban, 66x124 cm
6 000 HUF
2861838
17180
438
Military
Other collectibles
K. u. k. Kriegs - Marine Distinktions-Abzeichen/Dienst-Flaggen und Standarten ,(Osztrák-Magyar Monarchia Haditengerészetinek rangjelzései és szolgálati zászlói és elöljárói lobogói), nagyméretű nyomtatványok üvegezett fémkeretben, 29x41 cm, keret: 81x61 cm
6 000 HUF
2861841
17181
438
Military
Other collectibles
Az AMD-65-ös géppisztoly szerkezete, (Kalasnyikov-rendszerű gépkarabély), nagyméretű tábla fémkeretben, 70x100 cm
5 000 HUF
2747630
17182
438
3800
Military
Other collectibles
1981 Katonai fém láda, tartódoboz, benne 6 db patron (jelzőpisztolyhoz?), 25x10,5x14 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035