14568.
438. Closed Online auction
Photo
30 000 HUF
cca 1860-1890 Dekoratív rézveretes, vászonborítású fotóalbum, benne vizitkártyák magyar és külföldi műtermekből (Pest, Bécs, Temesvár, stb.), közte érdekesebb, nevesített személyek (vizmai Lukács Mór MTA-tag, Prónay család tagjai, stb.), egyenruhások, katonafotók; össz. 46 db. Az album sérült, lapjainak nagy része kijár.