1975 Az 1974. évben Nemzetközi Zenei Versenyeken díjat nyert fiatal művészek: Csengery Adrienne, Polgár László, Müller Lajos, stb., sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Mezey Béla felvétele), 18x10 cm
1972 Magda Marburg színésznő a Hegedűs a háztetőn c. musicalben való szerepéért kapott Arthur-díjjal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17,5x12 cm
1901 Szmrecsányi Lajos (1851-1943) egri érsek, keményhátú kabinetfotó, Koller Károly tanár utódai budapesti műterméből, hidegpecséttel jelzett, a hátoldalon feliratozva, 21x11,5 cm
cca 1972-1982 közötti felvételek, Magos Judit (1951-2018) asztaliteniszező, a sportág Európa-bajnokságainak egyik meghatározó szereplője az 1972-től 1982-ig tartó időszakban, 5 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, kisebb sérülések, 14x24 cm és 9x14 cm között
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm
1919-1920 Korányi Jenőné Dr. Szigethy Vilma "Putyu" (1904-1972) Szigethy Vilmos (1877-1956) író, költő, újságíró, későbbi szegedi főlevéltáros, a Szegedi Napló munkatársának lányának, Móra Panka barátnőjének fotója. Rajta saját kezű dedikációval Engel Vilmosné Garai Ilonának (1892-1972), és férje Engel Vilmos (1879-1969) a Szegedi Napló főszerkesztője részére. Fotó kartonon, jelzett, a fotó egyik alsó sarkán hajtásnyommal, a felületén kis foltokkal, a kartonon szakadással, törésnyommal, 22,5x16,5 cm, karton: 33x25 cm
1917 Engel Vilmosné Garai Ilonának (1892-1972), és férje Engel Vilmos (1879-1969) a Szegedi Napló főszerkesztőjének fotója, fotó kartonon, a fotó részben elvált a kartontól, sérült kartonnal, 17x21 cm, teljes: 34x25 cm