https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 615

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1920 Budapest, Tabán, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db modern nagyítás, 15x21 cm
14258.

cca 1920 Budapest, Tabán, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db modern nagyítás, 15x21 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
11
cca 1936 Budapest, Római parti vízitelep, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából 3 db modern nagyítás, 15x21 cm
14259.

cca 1936 Budapest, Római parti vízitelep, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából 3 db modern nagyítás, 15x21 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
cca 1940 Budapesti villamosok, a 6-ost a Kossuth téren, a 17-es járatot a Ferenciek terén kapták lencsevégre, 2 db modern nagyítás, 15x21 cm
14260.

cca 1940 Budapesti villamosok, a 6-ost a Kossuth téren, a 17-es járatot a Ferenciek terén kapták lencsevégre, 2 db modern nagyítás, 15x21 cm

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
11
cca 1946 Budapest, Manci híd, 1 db modern nagyítás dr. Kunszt János (1892 -1960) budapesti fotóművész hagyatékából, 21x15 cm
14261.

cca 1946 Budapest, Manci híd, 1 db modern nagyítás dr. Kunszt János (1892 -1960) budapesti fotóművész hagyatékából, 21x15 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
cca 1970 előtt készült felvételek Budapestről (éjjeli és nappali képek, szoboravatás, háborús pusztítás nyomai, életképek, Kossuth híd, stb.), 13 db modern nagyítás, többek között a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából, 18x24 cm és 15x21 cm
14262.

cca 1970 előtt készült felvételek Budapestről (éjjeli és nappali képek, szoboravatás, háborús pusztítás nyomai, életképek, Kossuth híd, stb.), 13 db modern nagyítás, többek között a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából, 18x24 cm és 15x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
0
cca 1945 előtt készült felvételek az Erzsébet hídról, 5 db modern nagyítás, többek között a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából, 15x21 cm
14263.

cca 1945 előtt készült felvételek az Erzsébet hídról, 5 db modern nagyítás, többek között a néhai Lapkiadó Vállalat központi fotólaborjának archívumából, 15x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
1970 Budapest, Kacsóh Pongrác úti (Hungária körút) vasúti felüljáró az átadás után a korra jellemző forgalommal, Ikarus busszal, Főmterv fotó, hátoldalt pecsételve, sarkain kis törésnyomok, 30×40 cm
14264.

1970 Budapest, Kacsóh Pongrác úti (Hungária körút) vasúti felüljáró az átadás után a korra jellemző forgalommal, Ikarus busszal, Főmterv fotó, hátoldalt pecsételve, sarkain kis törésnyomok, 30×40 cm

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,13
EUR
,
20,00
USD
Number of bids:
0
Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.
14265.

Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,59
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
1972 Bp., őszi látkép a Dunával és az Országházzal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Vámos László felvétele), 20,5x17 cm
14266.

1972 Bp., őszi látkép a Dunával és az Országházzal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Vámos László felvétele), 20,5x17 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
1972 Bp., Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV '72), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Révész Tamás felvétele), 19x18 cm
14267.

1972 Bp., Budapesti Nemzetközi Vásár (BNV '72), sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Révész Tamás felvétele), 19x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
1965 Bp., lakótelep, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Vámos László felvétele), kissé foltos, 24x18cm
14268.

1965 Bp., lakótelep, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Vámos László felvétele), kissé foltos, 24x18cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
1972 Bp., Szent István szobra a Halászbástyánál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Vámos László felvétele), kisebb saroktöréssel, 27x22 cm
14269.

1972 Bp., Szent István szobra a Halászbástyánál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Vámos László felvétele), kisebb saroktöréssel, 27x22 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment