Photo Number of items: 615
2828116
14582
438
Photo
Other collectibles
cca 1920-1930 Szeged, női énekkar / kórus csoportképe, kartonra kasírozott fotó Rutkai és Vitkay műterméből, jelzett a kartonon, 15,5x11 cm
2 000 HUF
2781127
14583
438
Photo
Other collectibles
1941 Bp., családi csoportkép, nagyméretű fotó, hátoldalán Schütz Ede épület és műlakatos, ill. "Hungária" Fotoriport Pfeifer Jenő pecséttel jelzett, 23,5x17,5 cm
1 000 HUF
2741886
14584
438
Photo
Other collectibles
cca 1960-1970 MÁV villamos- és dízelmozdony, 2 db nagyméretű fotó, papírlapra ragasztva (hátoldalukon MÁV épületek alaprajzai), kissé sérültek, 39x29 cm / Hungarian State Railways electric and diesel locomotives, 2 large-size vintage photos, slightly damaged
1 400 HUF
2686871
14585
438
38000
Photo
Other collectibles
75 db-os fotógyűjtemény a '60-as, '70-es évek híres színészeivel, színésznőivel, filmjeleneteivel, 18x13 cm és 32x25 cm közötti méretben
38 000 HUF
2739518
14586
438
3200
Photo
Other collectibles
3 200 HUF
2864957
14587
438
Photo
Other collectibles
2 000 HUF
2870461
14588
438
Photo
Other collectibles
cca 1930 Gyerekportré, Szeged, Rónai, fotó kartonon, 15x11 cm
1 400 HUF
2596800
14589
438
Photo
Other collectibles
cca 2000 Dustin Hoffman, fotónyomat, papír, jelzés nélkül, nyomtatott aláírással, 41x31. Dekoratív, üvegezett fakeretben
1 000 HUF
2692755
14590
438
Photo
Other collectibles
5 db népviseletes (erdélyi) kislányt ábrázoló művészi fotó cca 1940 24x19 cm Kartonra kasírozva
1 600 HUF
2858829
14591
438
Photo
Other collectibles
1926 A szekszárdi áll. reálgimnázium érettségizett növendékei, tablófotó, kissé sérült kartonon, 21,5x17 cm
1 600 HUF
2858771
14592
438
Photo
Other collectibles
1943 A Mezőkövesdi Kat. Iparos Legényegylet vezetősége és tagjai az egylet fennállásának 50. évében, tablófotó, korabeli üvegezett fakeretben, 16,5x23,5 cm (keret: 26x31,5 cm)
2 000 HUF
2870467
14593
438
3800
Photo
Other collectibles
cca 1920-1930 Lovas pálcával, fotó, paszpartuban, üvegezett kissé kopott fa keretben, 23x16 cm
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035