2000 Pengős férfi Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1934. Simor Erzsi, Bulla Elma, Hajmássy Miklós szereplésével. Rendezte: Cserépy László Litográfia, papír. Grund lito. Íris Film. Jó állapotban, néhány hajtás nyommal. . 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Jó állapotban. 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
Egy szív megáll. Karády Katalin. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1942. Karády Katalin, Uray Tivadar,. Kiss Manyi, Pethes Ferenc szereplésével. Rendezte: Kalmár László Litográfia, papír. Kellner Márkus lito. Hausz Mária Film Foltos, restaurált . 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in damaged condition, lithograph on paper.
Vihar Lisszabon felett. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1944. Vera Ralston, Richard Arlen szereplésével. Rendezte: George Sherman Litográfia, papír. Gáti lito. Jó állapotban . 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
7 Hungarian artists at Stockholm International Art Expo. Bak, Fajó, Csiky, Gulyás, Hencze, Gyarmathy, Nádler, 1982. Design: T. (Tamás) Hencze. Plakát, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 68×98 cm.
1991 Az Aurora kultusz zenekar Fekete Lyuk alternatív zenei klubbeli fellépésére készített eredeti plakát, Botka Tibor grafikája, szép állapotban, 41×29 cm
1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, az egyik szélén folttal, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with spotty on the each of the edge, 31×23 cm