1 000 HUF
1932-33 KÅ‘ és MűkÅ‘ hivatalos közlönye 2 db száma: VIII. évf., 1932, 1. sz. és IX. évf., 1933, 4. sz. Magyar és német nyelven. Számos reklámmal. Kiadói papÃrkötésben, sérült borÃtóval, 1933. évi sz. borÃtója levált.