17845. 438. Closed Online auction Printed Materials
900 HUF
0 HUF
Gyakorlati gazdalexikon feliratos, üres lapokat tartalmazó könyv, néhány bejegyzéssel, rajzzal, stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban
Photo of the item taken by : tg