Printed Materials

Number of items: 395

1892 Szépirodalmi kert folyóirat (Melléklet a Magyar Államhoz), teljes évfolyam korabeli félvászon kötésben
17504.

5 000 HUF
12,95
14,29

1895 Körrendelet a nemzeti lobogó és az ország címere használatáról, zászló árjegyzékkel, 4p, hajtásnyomokkal
17505.

4 400 HUF
11,40
12,57

1895 Bp., Hittudományi folyóirat VI. évfolyam, kiadja: Pallas, szerk.: Dr. Kiss János, 816p
17506.

2 400 HUF
6,22
6,86

1896-1905 Ranschburg Gusztáv antikváriumának ajánlójegyzéke 13 db egybe kötve klf tematikákkal
17507.

4 000 HUF
10,36
11,43

1896 Hasznos Mulattató, ifjúsági képes lap, 25. évf. 2. sz. Szerk. és kiadja: Dolinay Gyula. Erősebben sérült állapotban.
17508.

1 000 HUF
2,59
2,86

1898 A természettudományi közlöny évfolyama bekötve. Harmiczadik kötet. pótfüzetekkel. Korabeli kopott félvászon kötésben
17509.

3 000 HUF
7,77
8,57

1899 Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten és Diósgyőri M. Kir. Vas- és Acélgyár. (Gyárleírás). Bp., Czettel és Deutsch, 68 p. + 12 t. A gyárak történetét ismertető kiadvány, termelési kimutatásokkal, alaprajzokkal, a gyárak látképével. Magyar, francia és német nyelven. Kiadói papírkötés, erősebben sérült borítóval (hátsó része elvált), belül nagyrészt ép, kissé foltos lapokkal, egy-két lap sérült.
17510.

1899 Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten és Diósgyőri M. Kir. Vas- és Acélgyár. (Gyárleírás). Bp., Czettel és Deutsch, 68 p. + 12 t. A gyárak történetét ismertető kiadvány, termelési kimutatásokkal, alaprajzokkal, a gyárak látképével. Magyar, francia és német nyelven. Kiadói papírkötés, erősebben sérült borítóval (hátsó része elvált), belül nagyrészt ép, kissé foltos lapokkal, egy-két ...

2 000 HUF
5,18
5,71

1899 Urban elhunyt rendtagok kegyeletes emlékezete, piarista rend. 23 p.
17511.

2 200 HUF
5,70
6,29

1898 A Högyészi Takarékpénztár RT. ügyrendje. 41 p kis könyvecske, kissé kopott vászonkötésben
17512.

3 000 HUF
7,77
8,57

50 db régi szentkép (közte rézmetszetű, csipkés, litho), XIX. sz.-XX. sz. első fele, vegyes állapotban
17513.

3 000 HUF
7,77
8,57

XVI-XVIII. századi indiai illusztrációkról készült modern reprodukciók, 6 db színes képtábla, angol nyelvű leírással, sérült, szétvált kiadói mappában
17514.

2 400 HUF
6,22
6,86

cca 1900 Ricordo di Napoli Nápoly képes ismertető füzet leporellóval
17515.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF