Printed Materials Number of items: 395
2862826
17528
438
Printed Materials
Other collectibles
1903 Rahó, Táncmulatság meghívó, gyűrött
1 200 HUF
2535513
17529
438
100
Printed Materials
Other collectibles
Bad Kochel 1904 Dekoratív litho levélpapír 2867180
17530
438
Printed Materials
Other collectibles
1903 A jászberényi magyar királyi állami főgimnázium értesítője az 1902-1903. iskolai évről. A nyári torna- és játszótér térképével. Kubicza János könyvnyomdája, Jászberény, 1903. 99 p.
5 000 HUF
2818728
17531
438
Printed Materials
Other collectibles
1907 21 db németalföldi művész munkáját ábrázoló heligravűr, lapméret: 33x44 cm
1 800 HUF
2862531
17532
438
Printed Materials
Other collectibles
1908 Orvosi zsebnaptár és kézikönyv az 1908. évre, szerk.: Dr. Sugár Márton, szakadásokkal, 340p
2 000 HUF
2864852
17533
438
Printed Materials
Other collectibles
1908 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. dombornyomott sérült egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével.
1 000 HUF
2867719
17534
438
Printed Materials
Other collectibles
1909 A Vásárnapi Újság 56. évf 14. száma Weisz Leo aradi könyvkereskedő reklám bélyegével
1 000 HUF
2861123
17535
438
Printed Materials
Other collectibles
Bächer Rudolf - Melichar Ferenc 104. számú főárjegyzék. Hauptkatalog No. 102. 1909. jún. Bächer Rudolf eke-és talajmívelő eszközök kizárólagos gyára, vas- és aczélöntöde. Melichar Ferencz Egyetemes sorvetsőgépek, répevetőgépek és műtrágyaszórók kizárólagos gyára. Bp., Szűcs Zsigmond, 256 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói haránt-alakú papírkötés, kopott borítóval.
5 000 HUF
2864868
17536
438
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Der Rhein A Rajna folyása nagy méretű leporelló egészvászon borítóval
1 600 HUF
2870521
17537
438
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Album von Gelsenkirchen, 10 képet tartalmazó album, német nyelvű feliratokkal. Haránt-alakú zsinórfűzött foltos, kissé szakadt papírmappában, 14x20 cm
2 800 HUF
2870587
17538
438
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 F & S Golyóscsapágyak 10. m. sz. magyar katalogus. Bp., Weiss L. és F., 32 p. Papírkötésben, a hátsó borítón hajtásnyommal.
1 600 HUF
2869063
17539
438
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Szarajevó látképe, mecset, színes nyomat, felületén törésnyomok, 17,5×23,5 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035