1916 Debreczeni Független Újság XIV. évf. 64. sz., 1916. márc. 4., a címlapon az I. világháború híreivel ("A németek Verdun körül előnyomultak"), sérült lapszélekkel, 4 p.
cca 1916 Tolnai Világlapja koronázási emléke - A királyi pár (IV. Károly és Zita királyné). Bp., Tolnai-ny., 16 p. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
1917 Nagybánya, társadalmi és szépirodalmi hetilap, XXV. évf. 11. sz., 1917. márc. 15., kisebb szakadásokkal, 4 p. + 1919 Nagybánya és Vidéke, társadalmi hetilap, 1919. okt. 19., (4) p.
1917 Fővárosi Kereskedők Egyesülete - A választmány évi jelentése, 1916. (Előterjesztetett az 1917. április 1-én tartott 20. évi rendes közgyűlésen). Bp., Károlyi György, 55 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, tollal a címlapra rajzolt Dávid-csillagokkal.
cca 1920 Kell Hugó Üzemszükségleti anyagok, eszközök, szerelvények, műszaki ruggyantaáruk, olajok, zsíradékok, kutak, szivattyúk, szerszámok és szerszámgépek, mindennemű gépalkatrészek az összes ipari és mezőgazdasági ágak számára. Bp., Kel Hugó,(Franklin-ny.), árjegyzék, 47+1 p.