12469.
438. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
70 000 HUF
181,35 EUR, 200,00 USD
Archibald Thorburn: Sas. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 32 cm. Archibald Thorburn skót művész volt, aki a vadon élő állatokra specializálódott, és többnyire akvarellekkel festett. Rendszeresen járt Skóciában, hogy vadon élő madarakat rajzoljon, kedvenc helye az invernesshire-i Kingussie közelében lévő Gaick-erdő volt.