12497. 438. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
2 400 HUF
0 HUF
Bingen (Rajna, Németország). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 15x25 cm
Photo of the item taken by : pk