3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Sáringer János Kandid: A tó hőmérsékleti viszonyai. Sáringer János Kandid: A tó hőmérsékleti viszonyai. Bp. 1900. Kilián. 51 l. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. I. kötet. Ötödik rész. I. szakasz 53p. Kiadói papírborítóval, sérült