1 600 HUF
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, sérült kötéssel: a borÃtó elvált a könyvtesttÅ‘l, laza fűzéssel.