Németország 1987A "Német Történeti Múzeum - Berlin címere 1709" ezüstözött Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (40mm) T:PP Germany 1987A "Museum für Deutsche Geschichte - Wappen des Vereinigten Berlin 1709" silver plated Cu-Ni commemorative medallion in capsule in case (40mm) C:PP
Német Demokratikus Köztársaság 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. "Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1989. "50 éves a Sebészeti Klinika" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. "Surgical Clinic is 50 years old" two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina
Németország 1990. "Bad Soden am Taunus fennállásának 800. évfordulója" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, lezárt fóliatokban, dísztokban (br.15,89g/0.999/35mm) T:PP Germany 1990. "Bad Soden am Taunus 800th anniversary" two-sided, hallmarked Ag medallion, in closed foil pack, in case (br.15,89g/0.999/35mm) C:PP
Németország 1990. "Richard von Weizsäcker / Egység, jog és szabadság - Németország, egyesített haza" ezüstözött fém emlékérem (2x) (32mm) T:1- (PP) Germany 1990. "Richard von Weizsäcker / Einigkeit und Recht und Freiheit - Deutschland einig Vaterland" silver plated metal commemorative coin (2x) (32mm) C:AU (PP)
Németország ~1999. "A berlini fal leomlása 1989" fém emlékérem (40mm) + 1Pf (2xklf) + berlini fal egy darabja + szögesdrótdarab díszcsomagolásban T:vegyes Germany ~1999. "The Fall of the Berlin Wall 1989" metal medal (40mm) + 1 Pfennig (2xdiff) + a piece of the Berlin Wall + pieces of barbed wire in souvenir packing C:mixed