Német Demokratikus Köztársaság 1956. "Drezda fennállásának 750. évfordulója" kétoldalas Meissen porcelán emlékérem sérült tokban (62mm) T:1- German Democratic Republic 1956. "750th anniversary of Dresden" two-sided Meissen porcelaine commemorative medallion in damaged case (62mm) T:AU
NSZK 1967. "Franz von Taxis halálának 450. évfordulója" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (13,14g/32mm) T:UNC,AU kis patina GFR 1967. "450th Anniversary of the Death of Franz von Taxis" two-sided, unmarked Ag medallion (13,14g/32mm) C:UNC,AU small patina
Német Demokratikus Köztársaság 1968. "750 éves Rostock" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- German Democratic Republic 1968. "Rostock is 750 years old" two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag emlékérem (32.23g/0.800/44mm) T:1- German Democratic Republic ~1970. "Friedrich Engels 1820-1970" Ag commemorative medallion (32.23g/0.800/44mm) C:AU
Német Demokratikus Köztársaság 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 éves" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1- German Democratic Republic 1975. "Volkssolbad / Bad Salzungen 1200 years" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (40mm) C:AU