3 200 HUF
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Összeáll., tanulmányt és a jegyzekeeBerkovits Ilona. Bp.,1965, Magyar Helikon. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Melléklettel. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, kiadói karcos, javított papír védőborítóban, a címlapon bejegyzés.