18443. 438. Closed Online auction Books: Architecture, Art
3 000 HUF
0 HUF
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói, kissé kopottas egészvászon kötésben.
Photo of the item taken by : tg