2 800 HUF
Ruskin: Velence kövei I-II. köt. Ford.: Geőcze Sarolta. Bp.,1896-1897, MTA,(Hornyánszky V.-ny.), 4+510+2 p.+XXI t.; 4+487+1 p.+XX t. Első magyar nyelvű kiadás. A mű 3 kötetben teljes. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.