1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes művészeti könyvtétel, 4 db: Perlaky: A mai élet művészete, szakadt, kopott borítóval; Kabdebó Gyula: A szobrászat története, kopott borítóval, kijáró lapokkal, az elülső tábla sérült; Az Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat 1900., és 1900/1. évi téli kiállításának tárgymutatói, kopott átkötött félvászon-kötések, volt könyvtári példányok. Különféle kiadásokban, változó állapotban.