Books: Architecture, Art

Number of items: 221

Magyarok a 12. Párizsi Biennálén. Banga Ferenc, El Kazovszkij. Záborszky Gábor. Bp., 1983. Műcsarnok.
18487.

1 200 HUF
3,11
3,43

Veröffentlichungen aus der Staatlichen Porzellanmanufaktur Meissen. Der Blauen Schwerter Nr. 1. Dresden, én., Dr. Güntzschen Stiftung, 32 p. Fekete-fehér fotókkal, jelzésekkel, német nyelven. Kiadói papírkötésben.
18488.

1 200 HUF
3,11
3,43

Romániai magyar művészek kiállítása. A katalógust tervezte: Piros Tibor. Bp., 1990, BTM. 44 p. Fekete-fehér képekkel, többe közt Balla József, Feszt László, Szász Dorián műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
18489.

1 400 HUF
3,63
4,00

Dombrovszky László emlékkiállítása kiállítási katalógus. Bp., 2005. Budapest Galéria. Kiadói kartonált papírkötésben. Fotókkal és gazdag képanyaggal.
18490.

1 200 HUF
3,11
3,43

1927 A régi és mai belga művészet kiállításainak tárgymutatója. A magyar kormány meghívására szervezte a belga kir. kormány. Rendezte az O.M. Képzőművészeti Társulat, a Szinyei-Merse-Társaság közreműködésével. Bp.,1927, Athenaeum. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval. + 1936 A Műcsarnokban rendezett modern olasz művészeti kiállítás tárgymutatója. 80 képes táblával. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
18491.

1927 A régi és mai belga művészet kiállításainak tárgymutatója. A magyar kormány meghívására szervezte a belga kir. kormány. Rendezte az O.M. Képzőművészeti Társulat, a Szinyei-Merse-Társaság közreműködésével. Bp.,1927, Athenaeum. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval. + 1936 A Műcsarnokban rendezett modern olasz művészeti k...

800 HUF
2,07
2,29

P. Szűcs Julianna: Kicsomagolás. Példák a világba vetett művészet eseteire. Bp., 2008, Jószöveg Műhely. Kiadói papírkötés.
18492.

1 200 HUF
3,11
3,43

Miskolci művészek. Miskolc képzőművészete 1918-1948. Szerk.: Dobrik István. Miskolci Képzőművészek Emlékkiállítása 2006. Miskolc, 2006.,Miskolci Galéria Városi Művészeti Múzeum - Hermann Ottó Múzeum, 11+2 p.+32 t. Kiadói papírmappában, egy tábla hiányzik.
18493.

1 200 HUF
3,11
3,43

Sümegi György: Bényi Árpád festőművész. (Börtön és betiltás: 1956, 1966. Debrecen, 2017., Tiszántúli Református Egyházkerületi Gyűjtemények. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18494.

1 200 HUF
3,11
3,43

cca 2000-2010 Hollóháza, modern 3 nyelvű (magyar, angol, német) áruminta katalógus, gazdag képanyaggal.
18495.

1 200 HUF
3,11
3,43

A szép aktualitása. Józsa Bálint szobrászművész munkássága. Bp., 2002. Hanga kiadó. Kiadói papírkötésben
18496.

1 400 HUF
3,63
4,00

Csáji Attila kiállítási katalógus. Műcsarnok, 1988-89, Festmények, hologramok, fényművészet, lézer.
18497.

1 400 HUF
3,63
4,00

Magyar festők ABC-je. Szerk.: Endrődi Ferenc. H.n., 1996, GoodWare Bt. Kiadói papírkötés.
18498.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF