Books: Architecture, Art

Number of items: 221

Luigi Guarnieri: Vermeer kettős élete. A 20. század legnagyobb képhamisításának története. Ford.: Todero Anna. Bp., 2008, Geopen. Kiadói papírkötés.
18499.

1 200 HUF
3,11
3,43

1996 Moholy Nagy László fotogramok kiállítási prospektus 28p
18500.

1 000 HUF
2,59
2,86

Spanyolok az újvilágban. A madridi Amerika Múzeum aranykincsei és műtárgyai. Bp.,1987,Magyar Nemzeti Galéria-Néprajzi Múzeum - Artunion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18501.

1 000 HUF
2,59
2,86

Matthias Arnold: Henri de Toulouse-Lautrec. 1864-1901. Az élet színháza. Ford.: Bor Ambrus. Köln, 1993., Taschen, (Kulturtrade.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18502.

1 600 HUF
4,15
4,57

Homoródy József (szerk.): A magyar film húsz éve (1945-1965). Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18503.

1 000 HUF
2,59
2,86

Boros Rudolf: Stilisme. Pozsony - Budapest, 1900, Stampfel Károly. Egészvászon kötésben
18504.

1 200 HUF
3,11
3,43

El Kazovszkíj: A Túlélő árnyéka. MNG életmű kiállítás katalógus 2015
18505.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kardálus János: Székely, festett bútorok. Bp., 1995. Néprajzi múzeum. Kiadói papírkötésben
18506.

1 600 HUF
4,15
4,57

Cselényi László: Kiegészítések Hérakleitoszhoz. Bratislava/Pozsony, 1988., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 600 példányban a Szépirodalmi Könyvkiadó (Budapest) részére a Madách Könyvkiadó (Bratislava) gondozásában.   A szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
18507.

Cselényi László: Kiegészítések Hérakleitoszhoz. Bratislava/Pozsony, 1988., Madách. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 600 példányban a Szépirodalmi Könyvkiadó (Budapest) részére a Madách Könyvkiadó (Bratislava) gondozásában. A szerző, Cselényi László (1938- ) József Attila-díjasíró, költő, újságíró, műfordító, egyetemi tanár által Bujdosó Alpár (1935-202...

1 800 HUF
4,66
5,14

Emil Pirchan: Művészek műhelytitkai. Két évezred festőinek, szobrászainak és építészeinek életéről, munkájáról, szerelméről és haláláról. Ford. és magya művészettörténeti adatokkal kiegészítette: Szalai Sándor. Bp.,1945,Dante. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
18508.

1 400 HUF
3,63
4,00

Műcsarnok. Szerk.: Keserü Katalin, Nagy Gabriella. Bp., 1996, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés.
18509.

1 200 HUF
3,11
3,43

18510.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF