Books: Architecture, Art Number of items: 221
2855984
18547
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Veszprémi Művész Céh katalógusa. Szerk.: Géczi János. Veszprém, 1994., Veszprém Megyei Művészeti Céh. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
2856112
18548
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szász János - Szigetvári János: Népi építészetünk nyomában. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
2856261
18549
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp, 1981, Képzőművészeti Alap. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
1 800 HUF
2855884
18550
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szentpétery Tibor - Vízy László: Atlaszok Hermák Kariatidák és hasonló emberábrázolások Pest-Buda-Óbuda házainak homlokzatán. Bp., 1998, Budapesti Városvédő Egyesület-Adria-Duna Trade Kft. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2568059
18551
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pétery Balázs-Barsi Balázs: Világ világossága. [Bp.,1996.], [Budapest] : Kapisztrán Szt. Jánosról Nevezett Ferences Rendtartomány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 800 HUF
2858599
18552
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db grafikai biennálé katalógus: 1985 Miskolc, 13. országos grafikai biennálé + 1994. Jel IX. Országos Tervező Grafikai Biennálé
1 200 HUF
2867203
18553
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Molnos Péter: Tihanyi Lajos: Csendélet cserepes virággal, kancsóval és citromokkal, 1909. Bp.,én., Kieselbach. Kiadói papírkötésben
1 800 HUF
2858754
18554
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar Keramikusok Társasága. Vác, 1995. Színes képekkel, többek közt Ambrus Éva, Csekovszky Árpád, Fürtös György, Geszler Mária, Várdeák Ildikó műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói, kissé kopott papírkötésben.
1 000 HUF
2858776
18555
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bálint Endre kiállítási katalógus 1984. Műcsarnok. 32p.
1 600 HUF
2858783
18556
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db Színyei Merse Pál Társaság ismertető és katalógus: 1920-1992, 1992-2002.
1 200 HUF
2858791
18557
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A legjobb Szigetszentmiklósról. A Patak fesztivál katalógusa. Szigetszentmiklós 2014. Patak Képzőművészeti Egyesület. 750 pld. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Bartl József, Felugossy László, Hajdú László, Matzon Ákos műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papíkötésben
1 200 HUF
2858823
18558
438
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Üveg az építészetben. Pécs, 2001: Magyar Üvegművészeti Társaság. 131p. Kiadói papírkötésben
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035