Szűcs Árpád: A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Bp., [1989], Háttér Kft. A körkép kihajtható, Az eredeti facsimile kiadás reprintje. Gazdagon díszített műbőr kötésben, gerincénél sérüléssel.
Nigel Hawkes: A világ építészete. Az építészet világa. Az ókortól a XXI. századig. Bp.,1990, Gulliver-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Missura-Sipos, Tibor - Johannes Duft: Putten Putti Angelitos Puttók. Allegorien von Gewerbe, Künsten und Wissenschaften. Allegories of Professions, Arts and Sciences. Alegorías de Profesiones, Artes y Ciencias. Mesterség, Művészet és Tudomány allegóriái a Szt. Gallen-i Alapítványi Könyvtár Barokk Könyvtártermében. St. Gallen, 1996., Missura-Sipos Tibor. 4 nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, folt...
Tanulmányok Lossonczy Tamás művészetéről / Studies on Tamás Lossonczy's Art. Szerk.: Andrási Gábor - Pataki Gábor. Bp., 2006, Műcsarnok. Papírkötésben, jó állapotban.
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Benne Barcsay Jenő, Bálint Endre, Gross Arnold Gyulai Liviusz, Hincz Gyula, Kass János, Kondor Béla, Korniss Dezső, Lakner László, Martyn Ferenc, Maurer Dóra, Ország Lili, Reich Károly, Szabó Vladimir, Szász Endre, Varga Nándor Lajos, Würtz Ádám és más művészek munkáival. Kiadói eg...
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap-Corvina. Harmadik kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.