A magyar Akt-kiállítás albuma. Összeáll.: Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., Művészet. Kiadói egészvászon kötés, kisebb szakadásokkal a borítón. 163p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal.
Mészáros Géza: Vidéki bolygó. Bp., 1999, szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Szunyoghy András: Rézmetszés. Minden, amit a rézmetszésről tudni kell. Bp., 2022, MMA Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szunyoghy András (1946- ) grafikus- és festőművész által DEDIKÁLT példány.
Vegyes építészettel kapcsolatos könyvtétel, 10 kötet. Kósa Zoltán: A XX. század építészete, Frank Lloyd Wright: Testamentum, Paulhans Peters: A város az emberért, Borvendég Béla: Architectura Quo Vadis, Granasztói Pál: Építészet, városépítés, társadalom, Pál Balázs: Kós Károly, Major Máté: Építészettörténet, Granasztói Pál: Ember és látvány városépítészetünkben, Timon Kálmán: Papp László, Bardon ...
Erich Hoffmann fotoalbum. Összeállította és az előszót írta: Erdélyi Lajos. Fordította: Haik Wennzel. Bp.,1999,Enciklopédia. Német és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.