18629.
438. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok ás mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1936, Váncza és Társa. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.