18639.
438. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
Brillat-Savarin, [Jean Anthelme]: Az ízlés fiziológiája. Ford.: Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella. Bp., 1986, Múzsák, 303+(1) p. Az 1912-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal, a borítón sérülésnyommal, intézményi bélyegzőkkel.