18611.
438. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 800 HUF
Palocsay Rudolf: Virágnemesítési kísérleteim. Bukarest, 1960., Mezőgazdasági és Erdészeti Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.