18601.
438. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
12 000 HUF
Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Számos, a szöveg közé nyomott ábrával. Bp.,én.,Magyar Kereskedelmi Közlöny,(Globus-ny.), 448 p. A kötet végén korabeli reklámokkal. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a táblákra kasírozták, 2 lapot restauráltak, (közte a címlapot) és 1 lap javított.