18605.
438. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 800 HUF
Sütemények és tészták könyve. Gyakorlatilag kipróbált utmutatások. Gazdaasszonyok Könyvtára I. köt. Bp., 1911., Bercsényi Nyomda Rt., 125+3 p. Korabeli reklámokkal. Egészvászon-kötés, számos ceruzás bejegyzéssel, jegyzettel, kopott borítóval.