16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
A Magyar Nemzeti Múzeum multja és jelene. Alapításának századik évfordulója alkalmából írták a Magyar Nemzeti Múzeum tisztviselői. Bp., 1902, Hornyánszky, XL+384 p.+9 t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel, néhány lap kissé foltos, a címkép kijár, egyébként jó állapotban. Ritka!