4 000 HUF
Fraknói Vilmos: A Hunyadiak és a Jagellók kora (1440-1526). A Magyar Nemzet Története IV. köt. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1896, Athenaeum. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal, kihajtható mellékletekkel (facsimile kéziratok, dokumentumok, stb.) Kiadói díszes, aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, részben sérült mellékletekkel. Tulajdonosi névbejegyzéssel: Beregi Nándor (móri tanító, a Tanácsköztársaság idején direktóriumi tag, 1944-ben Auschwitzban a holokauszt áldozata lett).