5 000 HUF
Pólya Tibor: A nagy zarándok út. ~ ~ rajzai. Számozott (82/?), aláÃrt példány. [Budapest, 1929.] Hellas ny. 135 p. A New York-i Kossuth-szobor 1928. március 15-i leleplezésére népes küldöttség utazott Magyarországról. A látogatás emlékére adták ki ezt az albumot. Kiadói, kopott egészvászon kötésben