4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Weber György: A világtörténet tankönyve. Tekintettel a miveltségre, irodalomra, és vallásra. I. köt.: Az ó világ története. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, 4+501+3 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal,későbbi possesosri bejegyzésekkel.