1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. . Csui. Afrikai vadásznapló. 1928. október - 1929. április. Bp., 1964-1966., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötések, kopott borítókkal. + Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp.,1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.