[Bodó Mátyás (1690 - cca. 1750)]: Mathia Bodo: Jurisprudentia criminalis secundum praxim et constitutiones Hungaricas in duas partes divisa [...] Posonii (Pozsony), 1751, Joannis Michaelis Landerer, (20)+325+(15) p. Latin nyelven. Sérült kötésben, hiányzó gerinccel, belül a lapok épek.
Babarczi Schwartzer Ottó: Az Elmebetegek jogvédelme. A magyar törvények, miniszteri rendeletek és a joggyakorlat alapján (Büntetőjogi rész.) (Igazságügyi orvosi közigazgatás). Bp., 1895, Hornyánszky Viktor. 1044 p. Dr. Bary József (1858-1915) m. kir. törvényszéki elnök, a tiszaeszlári vérvádper vizsgálóbírója hagyatékából. Előzéklapon fia, Bary Zoltán (1892-1986) korábbi kir. főügyész helyettes au...
Meszlényi Artur: A svájci polgári törvénykönyvről. Magánjogi tanulmány társadalmi alapon. Magyar Jogászegylet Könyvkiadó Vállalata II. évf. 3. köt. Bp., 1909, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány ceruzás bejelöléssel.
1836-1868. évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici - Magyar Törvénytár 1000-1895. Millenniumi emlékkiadás. Szerk.: Dr. Márkus Dezső. Bp., 1896, Franklin-Társulat, (4)+XXIV+600 p. Dekoratív, aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, néhány kissé foltos lappal, a belső kötéstábla sérült, ex libris-szel.
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.