2 000 HUF
1836-1868. évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici - Magyar Törvénytár 1000-1895. Millenniumi emlékkiadás. Szerk.: Dr. Márkus DezsÅ‘. Bp., 1896, Franklin-Társulat, (4)+XXIV+600 p. DekoratÃv, aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borÃtón kis kopásnyomokkal, néhány kissé foltos lappal, a belsÅ‘ kötéstábla sérült, ex libris-szel.