Beöthy-Zs. László: "Nincs szebb, mint a huszár..." Miskolc, 1988., Borsodi Nyomda. Kiadói kissé kopott papírkötés. Számozott, 350. számú példány. A szerző által ALÁÍRT példány.
Rendőrség 2017. Szerk.: Pécsi Piroska, M. Kiss Milán. Bp., 2018, Országos Rendőr-főkapitányság. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton dísztokban.
Barczy Zoltán-Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai egyenruhái és fegyverzete. Katona Tamás előszavával. Bp.,1986., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen apró sérüléssel.
Barczy Zoltán-Somogyi Győző: Királyért és hazáért. A m. kir. honvédség szervezete, egyenruhái és fegyverzete. 1868-1918. A szöveget Barcy Zoltán, a rajzokat Somogyi Győző készítette. Katona Tamás előszavával. Bp.,1990., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Kedves Gyula - Kreutzer Andrea (szerk. et al.): A Hadtörténeti Múzeum értesítője 11. Bp., 2010. Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a hátsó egyik borító sarkán és néhány lapon kis szamárfüllel.
Osztrák-magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeiek történetéhez. Bp., 1915, Athenaeum, XX+144 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval, javított és részben hiányos gerinccel, névbejegyzéssel és névbélyegzéssel.