18677.
438. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 800 HUF
Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1935, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.