18683.
438. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Hutyra Ferenc: Törvényszéki állatorvostan. Bp., 1925., "Pátria", XII+406 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás aláhúzással.