18671.
438. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Mathematikai és természettudományi közlemények vonatkozólag a hazai viszonyokra II-III. köt. [Egybekötve.] Szerk.: Szabó József. Kiadja a Magyar Tudományos Akadémia Mathematikai és Természettudományi Állandó Bizottsága. Pest, 1864-1865., (Emich Gusztáv-ny.), XV+240 p. + 3 t; XXVI+2+446 p.+6 (közte 4 színes tábla) t.+2 (táblázatok) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, néhány lapon sérüléssel, a II. kötet címlapja hiányzik, a II. részben az egyik tábla sérült, hiányos, és egy térkép hiányzik (csak egy kis darabja van meg), a III. részben egy tábla hiányzik, és egy tábla nagyrészt hiányos, sérült, megviselt állapotban.