18665.
438. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
110 000 HUF
[Steidele, Raphael Johann (1737-1823)] Steidele János: Magyar bábamesterség, iratatott német nyelven -- a bontzoló, borbély, és bábamesterségeknek rendkivüll-valo szabados tanitoja, az egybe kötött Sz. Háromság, és spanyol ispotályoknak helybéli borbély-mestere által: mellyet a felső hatalmasságnak parantsolatjára huszanhat tábla-képekkel meg-magyarázva magyar nyelven ki-adott, Szeli Károly. Béts, 1777., Schulz, 14+XXVI+461+9 p.+ 26 t. Korabeli félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, restaurált példány, több lap rendkívül igényesen pótolt: az első 7 levél, közte a címlap, XVII/XVIII, 3/4 (Első rész első lap), az utolsó 3 levél és a 26 tábla, foltos lapokkal, egy lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal (35/36.)