18664.
438. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
[Störck, Anton] - Rácz Sámuel: Orvosi praxis. Második rész. Ki-adta - -, királyi consilárius, medicinae doctor, és Pesten Physiologiát tanító professor. Budán, 1801, a' Pesti Királyi Universitás betűivel, XX+808 p. A mű két kötetben teljes. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, a címlapon bejegyzéssel.