2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1912 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. XVIII. évfolyam, II. kötet (27-52. sz., 1912. márc. 31. - szept. 22.) Bp., 1912, Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4)+668 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.