Hatvany Lajos: A vén korcsmáros és fia, a kontár. Uj modern könyvtár 8-9. szám. (Pesti Téglák Krónikája.) Bécs, 1922, Uj Modern Könyvtár. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült
Szenczei László: A halál és tanítványa. Erdélyi Írások. Bp., 1943, Új Idők (Singer és Wolfner), 344 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
Tali Ferenc Lajos: A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: - - . Bp., [1931], Centrum Kiadóvállalat Rt., 1 t. + 320 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, több lap kijár.
Komáromi János: Távoli harangszó. A SzEFHE Magyar Regényei. Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (Révai-ny.), 225+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Béládi Miklós: Történelmi jelen idő. Beszélgetések a magyar irodalom legújabb fejezeteiről. A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Szerk. és a bevezetést írta: Béládi Miklós. Rádiós szerk.: Kulcsár Katalin. Bp., 1981., RTV - Minerv...