18895. 438. Closed Online auction Books: Other rarities
10 000 HUF
0 HUF
Arany János művei 1-6. köt. Uj kiadás hat kötetben. Bp., 1900., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras