1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Ballagi Mór: Új teljes magyar és német szótár, tekintettel az egyes szók helyes kiejtésére, [...] a természettudományokban, az új törvényhozásban, a kereskedelemben szokásos szak- és műszavakra. Magyar-német rész. Pest, 1867, Heckenast Gusztáv, VIII+723 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos lapokkal.