18907. 438. Closed Online auction Books: Other rarities
6 000 HUF
0 HUF
Dr. Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott gerinccel DEDIKÁLT példány.
Photo of the item taken by : tg