3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. 1700-1720. Bp, 1897, Athenaeum, VIII+293 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült kötéssel.